Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.   
t: +389 2 3081822
f: +389 2 3082786

 

Почитувани посетители, Ви благодариме што ја посетивте нашата веб страница, тука ќе Ви бидат презентирани информации за нас, нашата компанија, производите и услугите кои ги нудиме.

ДЕНИТЕКС

Традиција и искуство споени на едно место...

...производи со врвен квалитет!